Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij

Poniedziałek, 2024-04-15 ( Imieniny: Adolfiny, Odetty)

Biuletyn Informacji Publicznej Starostwa Powiatowego w Mrągowie - Skład Rady Powiatu w Mrągowie VI kadencji (2018-2023)

Skład Rady Powiatu w Mrągowie VI kadencji (2018-2023)

Przewodniczący Rady Powiatu:

Roman Rapkowski

Wiceprzewodniczący Rady Powiatu:

Zbigniew Bałazy
Jacek Adam Gajda

 

Pozostali radni (w kolejności alfabetycznej):

  • Janusz Alicki
  • Paweł Antoni Długoborski  
  • Antoni Zygmunt Karaś 
  • Bogdan Kossakowski
  • Benedykt Krutul
  • Barbara Kuźmicka - Rogala - Starosta
  • Jan Łuński
  • Grzegorz Piotr Maksymow
  • Andrzej  Martyniuk
  • Andrzej Wacław Marzewski
  • Mirosław Mikołajczyk
  • Wioletta Małgorzata Podlaska
  • Sławomir Prusaczyk - Wicestarosta
  • Beata Krystyna Więcek

Autor: Rada Powiatu

Metryczka

Metryczka
Wytworzono:2018-11-21 20:26przez: Rada Powiatu
Opublikowano:2018-11-21 00:00przez: Magdalena Żebrowska
Zmodyfikowano:2020-04-30 17:03przez:
Podmiot udostępniający: Starostwo Powiatowe w Mrągowie
Odwiedziny:8901

Rejestr zmian

  • [2020-04-30 17:03:58]Magdalena ŻebrowskaEdycja elementu
  • [2019-09-16 15:57:57]Magdalena ŻebrowskaEdycja elementu
  • [2019-08-19 13:14:25]Magdalena ŻebrowskaEdycja elementu
  • [2018-11-21 20:19:02]Magdalena ŻebrowskaUdostępnienie informacji

Banery/Logo