VI kadencja (2018-2023)

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF

Uchwała nr XXVI/117/2020 Rady Powiatu w Mrągowie z dnia 30 kwietnia 2020r.

2020-05-08

Uchwała nr XXVI/116/2020 Rady Powiatu w Mrągowie z dnia 30 kwietnia 2020r.

2020-05-08

w sprawie: rezygnacji z członkostwa w „Stowarzyszeniu Szesnastka" z siedzibą w Olsztynie.

Czytaj więcej o: Uchwała nr XXVI/116/2020 Rady Powiatu w Mrągowie z dnia 30 kwietnia 2020r.

Uchwała nr XXVI/115/2020 Rady Powiatu w Mrągowie z dnia 30 kwietnia 2020r.

2020-05-08

w sprawie: udzielenia dotacji Parafii Rzymskokatolickiej p.w. św. Józefa Rzemieślnika w Nawiadach, 11-710 Piecki, Nawiady 36 A, na prace konserwatorskie przy zabytku wpisanym do rejestru zabytków.

Czytaj więcej o: Uchwała nr XXVI/115/2020 Rady Powiatu w Mrągowie z dnia 30 kwietnia 2020r.

Uchwała nr XXVI/114/2020 Rady Powiatu w Mrągowie z dnia 30 kwietnia 2020r.

2020-05-08

w sprawie: udzielenia dotacji z budżetu Powiatu dla Parafii Prawosławnej p.w. Przemienienia Pańskiego w Mrągowie, 11-700 Mrągowo, ul. Roosevelta 3, na przeprowadzenie prac konserwatorskich i robót budowlanych przy zabytku wpisanym do rejestru zabytków.

Czytaj więcej o: Uchwała nr XXVI/114/2020 Rady Powiatu w Mrągowie z dnia 30 kwietnia 2020r.

Uchwała nr XXVI/113/2020 Rady Powiatu w Mrągowie z dnia 30 kwietnia 2020r.

2020-05-08

Uchwała nr XXVI/112/2020 Rady Powiatu w Mrągowie z dnia 30 kwietnia 2020r.

2020-05-08

Uchwała nr XXVI/111/2020 Rady Powiatu w Mrągowie z dnia 30 kwietnia 2020r.

2020-05-08

Uchwała nr XXV/110/2020 Rady Powiatu w Mrągowie z dnia 2 marca 2020 r.

2020-03-12

w sprawie: ustalenia wysokości wynagrodzenia Przewodniczącego Zarządu Powiatu w Mrągowie - Starosty Mrągowskiego.

Czytaj więcej o: Uchwała nr XXV/110/2020 Rady Powiatu w Mrągowie z dnia 2 marca 2020 r.

Rozwiń Metryka

Podmiot udostępniający informację:Starostwo Powiatowe w Mrągowie
Data utworzenia:2018-11-28
Data publikacji:2018-11-28
Wytwarzający/Odpowiadający:Rada Powiatu
Publikujący:Magdalena Żebrowska
Liczba odwiedzin:5764

Rozwiń Historia zmian

Data i godzina zmianyOsoba zmieniającaOpis zmianyPoprzednia wersja
2018-11-28 13:37:09Magdalena ŻebrowskaUdostępnienie informacjiVI kadencja (2018-2023)